Opravy komponentů stavebních strojů

Servis

Mobilní servis klimatizací

Mobilní servis klimatizací Provádíme mobilní servis klimatizací stavebních a zemědělských strojů.

Provádíme mobilní servis klimatizací stavebních a zemědělských strojů, nákladních a osobních automobilů. Zabýváme se plněním klimatizací chladícím mediem R134 za pomoci plnicí stanice umístěné v našem servisním vozidle. Dále provádíme výměnu komponentů klimatizační soustavy (jako jsou například klima-kompresor, výparník, chladič a další) a dezinfekci klimatizací za pomocí ozonu nebo dezinfekčním přípravkem v prostoru kabiny obsluhy nebo řidiče.

Mezi naše další servisní úkony patří test těsnosti klimatizační soustavy. Pro zjištění netěsností používáme nejmodernější technologii – tlakovou zkoušku pomocí vodíku, díky kterému jsme schopni detekovat i sebemenší únik. Správné určení místa úniku chladiva je důležité pro vhodné určení místa opravy a následnou řádnou a dlouhodobou funkci klimatizace.

Postaráme se o kompletní diagnostiku a servis klimatizace vašeho stavebního či zemědělského stroje. Zakládáme si na efektivitě naší práce a profesionálním řešení.

Servis klimatizace zahrnuje:

Zajímá vás naše práce?

Diagnostiku a mobilní servis klimatizací stavebních a zemědělských strojů provádí naši vyškolení mechanici s bohatými zkušenostmi.
Používáme ty nejmodernější technologie a nabízíme komplexní řešení!

Jaké náhradní díly nabízíme?

Vybírat můžete z originálních náhradních dílů nebo z dílů z druhovýroby.

Servis

Tomáš Brychta

Servisní služby

Potřebujete servis?

Zavolejte nebo napište

Partneři

Servis a náhradní díly

Home
Home
Home
Home
Home